Saturday, 20 June 2009

#7 - Moje pierwsze wyzwanie!

Hej, po ciężkim i pracowitym tygodniu witam Was - już 3 obserwatorów :P - JA, ta, której prawie udało się zakończyć rok 4 studiów.. Prawie, ponieważ, mój Szanowny Promotor, jak twierdzi, nie może zaliczyć mi seminarium magisterskiego. Ja tam twierdze, że Dziadek jest po prostu złośliwy i lubi robić problemy :.( No ale cóż. Jakoś to przeżyję i poczekam z oddaniem indeksu do września (chyba, że uda mi się wcześniej, bo szczerze, nie chcę sobie psuć mojego Wymarzonego, Wyśnionego, Ślubnego Września jakąś głupią magisterką.. :///

No, ale wracając do tematu, to pokusiłam się o wyzwanie na blogu ScrapLabu, a mianowicie na KoloroSferę nr 9 :) Kolory są takie:

A moja praca w nich:Do tego, kiedy się nudziłam w czasie na egzamin... eee... tzn kiedy pilnie się uczyłam na egzamin z socjologii wielokulturowości.. albo może kiedy miałam się uczyć na tenże egzamin.. :P Zrobiłam taką małą kopertóweczkę :P Tym razem oranże :)


Agatko, musimy się na herbatkę umówić :) Mam z Tobą do omówienia kwestię tej kartki, którą zamówiłaś.. mam kilka propozycji i jestem ciekawa Twojej opinii :)

1 comment:

  1. moze byc z Lievem;p zartuje... tak jakby;p herbatka?? daj znac kiedy masz czas Kochana:)

    ReplyDelete