Monday, 12 October 2009

#31 - Rozpoczynamy sezon Świąteczny :)

Do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę.. ale już zaczęłam robić kartki. Mam trochę pomysłów i powoli zaczynam je realizować żeby się z nimi wyrobić do Świąt! :)
Ale najpierw kartka dla moich Teściów z okazji Rocznicy Ślubu. Z użyciem papieru kupionego w Ikei, w dziale dziecięcym :P, ćwieków i kwiatków ze scrap.com.pl i dziurkacza Marthy S.


No a teraz kartki świąteczne :)
Pierwsza - papier i serducho z zestawu z Ikei, a listki z dziurkacza narożnego... bo nie mam takiego osobnego.


Druga - gwiazdki : duża szara i granatowa oraz średnia w kratkę - wycinane ręcznie, wszystkie mniejsze kupione na allegro jeszcze w zeszłym roku, ćwiek śnieżynka na papierowej wstążce własnej roboty i dwa kwiatki od Endiego. Trzecia - choinka z maski Tima H. - listki, tuszowana białą Latarnią Morską i kolorowana ProMarkerami + guzik.
Czwarta - skarpety kolorowane ProMarkerami i Distressem, ćwieki od Endiego i moja pierwsza szpilka :)

Śniła mi się Babcia Helenka i z uśmiechem na twarzy powiedziała:
"Pamiętaj, że każda prawdziwa kobieta ma zawsze pomalowane paznokcie!"
Właśnie!

2 comments:

  1. aleś wyskoczyła z ilością kartek :) i każda śliczna; kusi mnie wzięcie udziału w wymianie mikołajkowej na forum scrapassion ale właśnie tam trzeba kartki świąteczne też zrobić a ja nie mam nawet jednego przydasia zimowo - świątecznego; ty juz możesz startować bo karteczki masz przecudnej urody; ten wieniec z dziurkacza brzegowego jest super;

    ReplyDelete
  2. oryginalne, szczególnie ta śnieżynkowa bardzo pomysłowa!!!

    ReplyDelete